Понеділок, 15 Квітня

У Львівській політехніці відкрили біотехнологічну лабораторію

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові відкрили модернізовану біотехнологічну та цифрову навчальні лабораторії. Інноваційні освітні простори для молоді працюють у приміщенні Tech StartUp School Львівської політехніки.

Для потреб біолабораторії закупили гомогенізатор, пірометр, роторну центрифугу, пристрій Multi-Vortex, лабораторний міксер, компактний шейкер-інкубатор для програмованого культивування клітин, мініцентрифугу, набір реактивів для практичних занять. Загальна вартість обладнання – 550 тис. грн.

Як повідомили у Tech StartUp School, завдяки модернізованій біотехнологічній лабораторії молодь матиме можливість робити практичні досліди та експерименти. Керівник лабораторії Bio Tech Hub є Тарас Лужецький презентував дослідження мікробіому шкіри та пошук ефективних пробіотиків, яке проводитимуть на новому обладнанні.

Цифрова лабораторія матиме нахил на 3D моделювання. Обладнання для нових лабораторій придбали в межах проекту «Сприяння розвитку молодіжного підприємництва серед ВПО».

«Завдяки відкриттю інноваційних освітніх просторів учасники проекту з розвитку молодіжного підприємництва зможуть проводити дослідження та згодом відкрити нові бізнеси у громадах, створюючи додаткові робочі місця та покращуючи якість життя на місцевому рівні. Ми працюємо спільно з Tech StartUp School для його масштабування та сприяння ініціативам, спрямованих на розвиток молоді та молодіжного підприємництва», – зазначила Наталія Гнидюк, заступниця керівника проекту USAID «Говерла», за підтримки якого відкрили лабораторії.

Навчальна програма з розвитку молодіжного підприємництва триває вже понад місяць. Зараз учасники програми завершують утворення команд та висувають свої бізнес-ідеї на розгляд менторам та потенційним інвесторам. Вони вже подали на розгляд понад 90 бізнес-ідей. Львівська обласна військова адміністрація виділяє 3 млн гривень, за які профінансують найцікавіші стартапи.

Після завершення проекту лабораторії будуть використовувати за цільовим призначенням для навчання молоді та створення прототипів майбутніх інноваційних проектів.