Четвер, 13 Червня

У Львівській міськраді на коронавірус захворіли понад 20 чиновників – депутат

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Голова фракції «Європейська солідарність» у Львівській міській раді Петро Адамик повідомив, що серед чиновників міськради виявили понад 20 хворих на коронавірус. Серед депутатів Львівської міськради коронавірус підтверджено лише в 1 депутата.

Про це Петро Адамик повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

“Інфікованими виявилися два заступники міського голови, представники секретаріату міської ради, керівники департаментів та управлінь, їх заступники. Усі вони зробили ПЛР-тести і отримали позитивний результат”, – написав депутат.

У коментарі під постом Адамика депутатка міськради Ольга Посипанко підтвердила його слова. Жінка розповіла, що на коронавірус захворіли також і начальники відділів.

“У департаменті житлового господарства залишились одні спеціалісти. І вочевидь, контактних більшість. Дуже добре, що самоізолювався керівник Секретаріату, але інші працівники структурних не мають розуміння, що робити. Учора я запитала міського голову про тотальне тестування”, – написала Ольга Посипанко.

Через якийсь час Адамик опублікував ще один запис, у якому Адамик заявив про масовий спалах коронавірусу у міськраді.

“У Львівській міській раді масовий спалах коронавірусу. Поки що офіційно підтверджено понад 20 захворювань тільки у керівництва. Однак розуміємо вірус поширився і на інших працівників, яких поки що не перевіряли.

Вважаю, що такий стан речей – це перш за все безвідповідальність міського голови Садового. У місті провалена боротьба із COVID-19 і спалах захворювання у міській раді – це найкраще підтвердження. Львів вже кілька місяців є одним із лідерів по захворюваності, а міська влада бездіє і розводить руками.

Мер Львова ще в лютому створив штаб боротьби з коронавірусом. Але на жаль чиновники, замість того щоб боротися з Covid-19, самі стали джерелом його поширення. Маємо змінити цю ситуацію.

Садовому потрібно негайно робити тестування абсолютно всіх своїх чиновників і за найменшої підозри відправляти їх на самоізоляцію. Запровадити у міській раді спеціальний режим. Також переглянути стандарти роботи працівників міської ради, виходячи із загрозливої ситуації, яка склалася та запровадити жорсткий контроль їхнього виконання”, – написав Адамик.

Натомість у коментарі журналістці 032.ua у пресслужбі Львівської міськради наголосили, що у ЛМР немає спалаху на коронавірус, а депутати явно перебільшують ситуацію.

“Звичайно, за весь період пандемії хтось з депутатів хворів та одужував. Пандемія у нас від березня. Зараз тут спалаху COVID-19 нема. Шкода, що хтось все перебільшує”, – розповіли у пресслужбі.