У «Львівській майстерні шоколаду» сталося масове отруєння працівників

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У четвер, 28 вересня, сімох працівників, які проходять стажування у «Львівській майстерні шоколаду», госпіталізували в інфекційну лікарню з гострою кишкової інфекцією. Інцидент трапився у закладі на вул. Сербській у центрі Львова. Що могло стати причиною масового отруєння, з’ясовують фахівці.ю, інформує Zaxid.net.

Директор Львівської обласної інфекційної лікарні Сергій Федоренко розповів журналістам, що від початку доби на стаціонарне лікування поступили семеро хворих. Їхній стан медики оцінюють як середньої тяжкості.

«На цей загрози для їхнього життя немає. Проводиться комплекс діагностичних та лікувальних заходів у повному обсязі відповідно до протоколу», – розповів Сергій Федоренко.

Пацієнти поступили до інфекційної лікарні зі скаргами на нудоту, блювання, підвищення температури та пронос.

Харчове отруєння, зі слів директора інфекційної лікарні, могло статися через неякісні продукти чи їжу, приготовлену з порушенням технології. Причини встановлюють фахівці Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб.

Піар-директор «!Фест» Тарас Масерко уточнив ZAXID.NET, йдеться про харчове отруєння працівників, які проходять стажування у закладі на вул. Сербській і забезпечуються централізованим харчуванням. Зараз у компанії з’ясовують, що могло стати причиною інциденту.

Львівська майстерня шоколаду, що спеціалізується на виготовленні шоколаду ручної роботи, має мережу кафе та крамниць у Львові та багатьох інших містах України, а також за кордоном. Заклад належить «Холдингу емоцій «!Фест», власниками якого є львівські підприємці-ресторатори Андрій Худо та Дмитро Герасімов.