Вівторок, 16 Квітня

У львівській лікарні виявили розтрати коштів на понад 8 млн гривень

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Фахівці Держаудитслужби провели ревізію фінансово-господарської діяльності у Львівській обласній клінічній лікарні та виявили зайві розтрати на 8,1 млн гривень у період з 1 грудня 2019 року по 31 березня 2022 року. Про це повідомили у пресслужбі ревізора, пише Твоє Місто.

Аудитори встановили, що медзаклад безпідставно здійснила оплату підрядній організації в сумі 6,1 млн грн, оскільки підрядник завищив обсяги виконаних ремонтно-будівельних робіт з капітального ремонту інженерних мереж та приміщень пологового корпусу лікарні. Зокрема, підрядна організація серед виконаних робіт зазначила зайві площі облицювання стін керамічною плиткою, покриття лінолеумом, фарбування стелі та інші ремонтні роботи. Також аудиторами встановлено, що лікарнею здійснено оплату підрядній організації за фактично неотримані дзеркала, умивальники, душові кабіни тощо. Загалом лікарня повністю оплатила задекларовану вартість виконаних підрядником робіт на суму 42,3 млн гривень.

Також Держаудитслужба виявила недоліки при проведенні розрахунків з кейтеринговою компанією, яка надавала харчування пацієнтам стаціонару. У результаті компанії без належних причин було оплачено понад 765 тисяч гривень. Крім того, лікарня сплатила ще понад 340 тисяч гривень за комунальні послуги, спожиті тією ж кейтеринговою компанією при організації харчування пацієнтів медзакладу.

У Держаудитслужбі повідомили, що під час ревізії відшкодування втрат фінансових ресурсів на загальну суму 1,3 млн грн.

У звязку з виявленими порушеннями відповідальних посадових осіб лікарні буде притягнуто до адміністративної відповідальності. Матеріали перевірки передано до Галицької окружної прокуратури м. Львова та долучено до кримінального провадження.