У львівській лікарні одружився військовослужбовець

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Вчора, 10 вересня, у Львові 26-річний військовослужбовець Петро одружився зі своєю коханою Аліною. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

Наречений хотів, аби їх розписав його командир, а за свідка взяв побратима Вадима, який зараз проходить лікування та реабілітацію в центрі НЕЗЛАМНІ.


Церемонія відбулася на подвір’ї перед лікарнею Першого медобєднання.

“Побратим приʼїхав і сказав: сьогодні одружуємося, ти – свідок. Під час розписки навіть забув про болі, весь час був в захоплені. Був дуже радий, що побратим наважився на освідчення і одруження”, — зізнався Вадим Плиска.

Хлопці знаються між собою понад три роки, службу починали в спецпідрозділі КОРД поліції. Тоді разом пішли в спеціальний авіаційний загін. Вадим уже три місяці перебуває на лікуванні в Центрі Незламні. Поранення отримав під час бойового завдання – групу накрили касетним градом. Від нього й отримав уламкові ураження. Мінно-вибухова травма хребта й пошкоджені нервові закінчення.

Розписав молодят командир Сергій Науменко, який очолює Управління авіації та поліції на воді Національної поліції України.