У Львівській громаді хочуть створити 6 старостинських округів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львівській громаді пропонують створити шість старостинських округів. Відповідну ухвалу винесуть на пленарне засідання ЛМР 6 липня для того, аби організувати роботу старости та забезпечити представництва інтересів мешканців населених пунктів територіальної громади, пише Твоє Місто.

Перелік округів:

  • Винниківський старостинський округ, що складається з території міста Винники Львівської міської територіальної громади Львівського району Львівської області.
  • Дублянський старостинський округ, що складається з територій міста Дубляни, сіл Ситихів, Малі Підліски, Малехів Львівської міської територіальної громади Львівського району Львівської області.
  • Лисиничівський старостинський округ, що складається з територій сіл Лисиничі, Підбірці Львівської міської територіальної громади Львівського району Львівської області.
  • Північний старостинський округ, що складається з територій сіл Великі Грибовичі, Малі Грибовичі, Збиранка, Гряда, Воля Гомулецька, Зашків, Завадів, Зарудці Львівської міської територіальної громади Львівського району Львівської області.
  • Брюховицький старостинський округ, що складається з території селища міського типу Брюховичі Львівської міської територіальної громади Львівського району Львівської області.
  • Рудненський старостинський округ, що складається з територій селища міського типу Рудне, сіл Рясне-Руське, Підрясне Львівської міської територіальної громади Львівського району Львівської області.

Додамо, що у 2020 році до складу Львівської МТГ, окрім Львова, увійшло 19 населених пунктів. Закон передбачає для менших громад, які увійшли до складу більшої, мати інститут старостів, які б могли представляти інтереси меншої громади у Львівській міській раді. А у положенні про старосту визначено, що він насамперед є проектним менеджером у своєму населеному пункті, відповідальністю якого є розвиток своєї громади.