Понеділок, 26 Лютого

У Лукашенка запланували “мобілізаційні навчання” поряд із Україною

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

З 22 червня до 1 липня у Гомельській області Білорусі, що межує з Україною, відбудуться планові мобілізаційні навчання з військовими комісаріатами.

Про це повідомило білоруське державне видання БелТа з посиланням на військового комісара Гомельської області Андрія Кривоносова.

“У період навчань буде обмежено рух окремими територіями, що прилягають до об’єктів Збройних Сил. Крім того, заплановані заходи вогневої підготовки на стрільбищах, розташованих у Гомельській області”.

Видання зазначає, що навчання проводяться для “підвищення рівня бойової та мобілізаційної готовності військових комісаріатів, удосконалення військових знань та практичних навиків військовозобов’язаних”. Збори акумулюють усі райони області.

Крім того, у Жлобинському районі області з 28 червня по 16 липня заплановані військові збори з військовозобов’язаними, призначеними до територіальних військ.

За словами Кривоносова, у цей період відпрацьовуватимуться питання “організації охорони та оборони об’єктів територіальної оборони, виконання заходів військового стану, а також боротьби з диверсійно-розвідувальними групами”.

Видання зазначає, що територіальна оборона у регіонах практикується з 2002 року, а збори проходять “планово щороку” під егідою місцевої влади.