У лікарні Львова запровадили світову практику, яка допомагає дітям впоратись з болючими процедурами

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У маніпуляційному кабінеті Львівської дитячої лікарні, де серед маленьких пацієнтів багато  онкохворих, установили “коробку хоробрості”. За кожну болючу процедуру діти можуть обрати собі подарунок, йдеться у ТСН.

Із кольоровою коробкою у руках керівник благодійного фонду поспішає у відділення хірургії. Там зо два десятка дітей із пухлинами. Щодня їм роблять різні процедури, деякі дуже болячі і неприємні. Але полегшити біль може вміст коробки, бо там справжні дитячі скарби – іграшки для дівчаток і хлопчиків.

“Коробка хоробрості” – світова практика дитячих лікарень, каже волонтер.

“Дитина знає, що після того, як вона пройде маніпуляцію, вона може собі вибрати подарунок за мужність, якщо вона не буде кричати під час маніпуляції, смикатися і дійсно проявить мужність”, – розповідає керівниця благодійного фонду Наталія Ліпська.

Іноді, щоб вмовити дитину на процедуру, треба багато часу і зусиль. Завдяки іграшкам це буде простіше, певен лікар.

Іграшки у коробці хоробрості мають бути нові і невеличкі. Такі, щоб поміщалися у долоньку. Щоб коробка хоробрості не спорожніла, лікарі і волонтери просять приносити дрібні іграшки до благодійного фонду. Там їх сортують і передають у лікарню. Поки що диво-коробка стоїть лише в одному відділенні, але вже до кінця січня ними планують забезпечити всю дитячу лікарню.

Share.