Середа, 29 Вересня

У Львові зварили пиво, присвячене Уляні Супрун

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Пивовари львівського Театру пива “Правда” зварили пиво з обліпихою, на етикетці якого зобразили Уляну Супрун.

Цей напій – із “політичної серії” правдівських пив. Політичні етикетки на пивах фіксують важливі політичні події та персонажів у сучасній історії. До прикладу, в цій серії є пива Frau Ribbentrop, Putin Huilo, Trump та інші. Але вперше пивоварня “Правда” присвятила пиво представниці українського політикуму.

Текст на пляшці:

Уляна Супрун – Людина, нехарактерна для українського політикуму. Американка, що вирішила з чоловіком повернутись в Україну та набула громадянство. Пластунка з плєцаком на плечі, саме в такому вигляді вона без попереджень з’являється у наших поліклініках та лікарнях. Лобіює вакцинацію та пише вкрай незвичні блоги з медичними порадами для християнської країни з шаманськими лікарськими традиціями. Є ворогом для «давніх» українських політиків та надією на зміни для молоді і прогресивної частини суспільства. Попри публічну підтримку політичного керівництва країни, Уляна так і не є призначена на посаду міністра охорони здоров’я та залишається виконувачем обов’язків. Проте це не заважає команді реформаторів крок за кроком робити українців трохи здоровішими чи бодай розумнішими.

Уляна – це кисле пиво: савер (sour beer). Це освіжаючий стиль пива. Назар Голдрич, пивовар Театру пива Правда, який його зварив, рекомендує смакувати це пиво як освіжаючий напій у спеку й не поєднувати з їжею. Але якщо вже хочеться поїсти, тоді варто замовити до нього качку чи рибу.

“Уляна лікує цілу систему охорони здоров’я, а обліпиха – теж лікувальна ягода з купою вітамінів”, – коментує Назар Голдрич, пивовар.

Пиво розкупили швидко. Залишилося ще зовсім трішки.

Share.