Понеділок, 24 Червня

У Львові зупинили роботу районного суду через виявлення коронавірусу у судді

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Личаківський районний суд Львова тимчасово зупиняє роботу через підтверджене в одного з суддів захворювання на коронавірус. Про це йдеться у повідомленні суду на порталі «Судової влади України».

«У зв’язку з підтвердженням захворювання судді Личаківського районного суду м. Львова на коронавірус COVID-19, у вівторок, 9 червня, роботу суду буде тимчасово призупинено з метою проведення дезінфекції приміщення», — йдеться у повідомленні.

Про відновлення роботи суду та подальші особливості режиму у суді обіцяють проінформувати додатково.

Речниця Личаківського районного суду Марія Денис повідомила zaxid.net, що погіршення самопочуття суддя відчув ввечері 5 червня. Того ж дня він проводив засідання, але вони відбувалися за спеціальним режимом, який діє в усіх судах на час карантину, зокрема усі учасники і працівники суду перебували в масках.

Двох контактних осіб судді – його помічника та секретаря судових засідань – через загрозу інфікування наразі відправили на самоізоляцію.

Зазначимо, що від початку пандемії у Львівській області зафіксували 2121 випадок захворювання на коронавірус (+68 за попередню добу). Зараз Львівщина займає третє місце в Україні за кількістю інфікованих після Чернівецької області та Києва, через що залишається однією з областей, де наразі не послаблюють карантин.

З початку епідемії в Україні коронавірусне захворювання COVID-19 виявили у 26 999 людей, з них 12 054 пацієнтів одужали та 788 — померли. На Львівщині, зокрема, 2 121 випадок інфікування (521 пацієнт одужав).