Понеділок, 22 Липня

У Львові зніматимуть фільм за книгою Скрябіна «Я, “Побєда” і Берлін»

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Зйомки фільму «Я, „Побєда“ і Берлін» за книгою Кузьми Скрябіна розпочнуться вже в липні 2020 року. Фільм зніматимуть у Львові та області.

«Зараз у Львові є нові цікаві локації, які ще не заявлені в фільмах. Ми будемо тут навіть змінами берлінську частину сюжету, адже в самому Берліні вже немає тих локацій 90-х років, а у Львові ми знайшли все необхідне. Будемо розкривати для кіноспільноти раніше незвідані локації», — розповів кінооператор Дмитро Недря.

Окрім того, представники кіноіндустрії поділилися загальноукраїнською проблемою із відсутністю якісних павільйонів для зйомок. Міський голова Львова зацікавився ідеєю створення такого павільйону у нашому місті та пообіцяв, що у мерії вивчать це питання.

«Якщо від міста щось потрібно, то ви можете максимально розраховувати на наше сприяння. Нам вигідно, щоб у Львові творилися фільми, щоб це якимось чином давало місту промоцію. Це особливо потрібно в сьогоднішньому часі», — наголосив Андрій Садовий.

Державна підтримка стрічки складає 27 млн грн — 75% загальної вартості виробництва фільму.

Кінопроект комедії «Я, „Побєда“ і Берлін» за однойменним романом Кузьми Скрябіна став одним із переможців Одинадцятого конкурсного відбору Держкіно.

Режисером-постановником фільму є Ольга Ряшина. Автори адаптації сценарію — Анатолій Крим та Олексій Комаровський. Продюсерами стрічки виступили Олексій Терентьєв та Артем Доллежаль.

Комедія за мотивами повісті Андрія Кузьменка розповість історію хлопця Кузьми, який придбав перше в своєму житті авто під маркою «Побєда». Готовий разом із нею підкорювати цілий світ, герой вирушає зі своїм товаришем Бардом до Берліну. Проте ні сам Кузьма, ні Бард не підозрюють, які шалені пригоди чекають на них, а також того, що повернуться вони з цієї подорожі вже зовсім іншими людьми.

Реліз фільму в Україні заплановано на грудень 2020 року.