У Львові знайшли викрадену з кінотеатру рукавицю Таноса

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Рясному знайшли викрадену 4 травня із кінотеатру у ТРЦ «Кінг Крос Леополіс» “рукавицю Таноса” – коштовний фотореквізит. Його поцупили горе-відвідувачі — чоловік із хлопчиком, передає Zaxid.net.

Згідно із відеозаписами з камер спостереження, чоловік та його племінник приїхали до ТРЦ на безкоштовному автобусі Рясне – «Кінг Крос Леополіс». У кінотеатрі вони не відвідували сеансів, а лише скористались туалетом та відвідали фотозону. Після цього чоловік із хлопчиком сіли на безкоштовний автобус у зворотньому напрямку, повідомляє адміністрація «Планети Кіно».

За їх словами, ця рукавиця була спеціально виготовлена у США до початку прем’єри фільму в Україні та коштує чимало. Власники кінотеатру написали заяву у поліцію.

Працівники кінотеатру звернулися до поліції, аби та допомогла знайти вкрадений реквізит, та поширили інформацію про зникнення в соціальних мережах.

Допомогли знайти рукавицю саме користувачі мережі Facebook. Вони сфотографували маленького хлопчика, який йшов з рукавицею поблизу 94-ої школи у мікрорайоні Рясне, та поширили фото у понеділок, 13 травня. Працівники кінотеатру впізнали на фото саме свій реквізит.

Жінка заявила, що із дитиною у ТРЦ перебував дядько. Про те, що рукавиця викрадена, вона дізналась тільки сьогодні та пообіцяла повернути реквізит в обмін на анонімність. У якому стані знаходиться коштовний реквізит невідомо. Як зауважили користувачі, на останніх фото помітно, що на рукавиці бракує каменів.

Директорка кінотеатру Оксана Хвальова зазначила, що наразі невідомо у якому стані рукавиця та чому її хочуть повернути анонімно.

За словами працівників кінотеатру, такий реквізит коштує приблизно 4 тисячі гривень. У зв’язку з прем’єрою фільму «Месники: Завершення» на американських сайтах така рукавиця може коштувати до 300 доларів.