У Львові змінять організацію руху на двох кільцевих перехрестях

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Львові змінять організацію руху на двох кільцевих перехрестях. На кільці Володимира Великого – Княгині Ольги та на Володимира Великого – Кульпарківська – Виговського, пише VG Львів.

Схема “Roundabout” діятиме на Володимира Великого – Княгині Ольги

Така схема зараз діє на кільці Чорновола – Липинського. Вона передбачає, що авто не змінює смугу на кільці: якщо автомобіль заїжджає по правій смузі, то має їхати прямо або повертати праворуч. Із лівої смуги водії можуть їхати прямо, повертати ліворуч або ж прямувати на розворот.

Схему “Turbo Roundabout” запровадять на Володимира Великого – Кульпарківська

Ця схема передбачає заборону змінювати смугу. Кола на кільці є не концентричними, а нагадують спіраль. Ця смуга ніби “виштовхує” водія на відповідний виїзд.

“Зміна організації руху тут потребує певних інженерних робіт. Тут йде зміщення смуг, а кільце має мати певні виступи”, – розповів Tvoemisto.tv головний спеціаліст відділу організації дорожнього руху управління транспорту Костянтин Баранюк.

За його словами, міська комісія з безпеки дорожнього руху прийняла ще кілька років тому але реалізація цього проекту затягується через відсутність коштів.

Рух на кільці Володимира Великого – Княгині Ольги можуть реорганізувати у наступному році, а кільце на Володимира Великого – Кульпарківській — залежно від фінансування.

Share.