Вівторок, 5 Березня

У Львові затверджено стандарт зовнішнього вигляду громадського транспорту

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові розробили і затвердили стандарт оформлення громадського транспорту. Весь новий транспорт для міста купуватимуть згідно із затвердженою лівреєю.

Базовими кольорами стануть жовтий та білий, а деякі елементу кузову транспорту фарбуватимуть в білий.

«У нас не було стандарту зовнішнього вигляду громадського транспорту. Тому нещодавно завершився конкурс щодо оформлення зовнішнього вигляду громадського транспорту Львова. У конкурсі взяли участь 4 учасники. Оголосивши цей конкурс, ми не просто хотіли зробити ліврею — а напрацювати, свого роду, знак і стандарт якості для транспорту. Ліврея пройшла обговорення громадськості та доопрацьовували її спільно з фахівцями ПАТ „Електрон“. Тому у майбутньому, при купівлі нового рухомого складу, він буде замовлятися відповідно до розробленого стандарту зовнішнього вигляду. Також під час ремонту наявного діючого транспорту його перефарбовуватимуть згідно із затвердженою кольористикою», — повідомив Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

За його словами, стандарт зовнішнього вигляду громадського транспорту діє в європейських країнах, а також багато міст України запровадили ліврею для свого громадському транспорту.