Вівторок, 27 Вересня

У Львові запущено сервіс пошуку й доставки ліків Liki24.com

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

З 2014 року у Львові щороку проходить найбільша у Східній Європі техноконференція IT Arena, на якій IT-спеціалісти й представники бізнесу обговорюють найбільш просунуті тренди цифрових технологій.

З 2014 року у Львові щороку проходить найбільша у Східній Європі техноконференція IT Arena, на якій IT-спеціалісти й представники бізнесу обговорюють найбільш просунуті тренди цифрових технологій. У рамках цього заходу проводиться і конкурс нових стартапів – StartUp Competition. З 50 інноваційних розробок, що були представлені на ньому в минулому році, перемогу отримав проект команди Антона Авринського Liki24.com

Це онлайн-сервіс, що дає покупцям лікарських препаратів прямий доступ до самої дешевої з можливих на цьому ринку пропозиції. Усім відомо, що ціни на одні й ті самі ліки в різних аптечних мережах відрізняються, іноді дуже відчутно. А в базі Liki24.com зібрано дані про наявність і вартість майже 50 000 лікарських препаратів з більш ніж 3 500 аптек. І інформація ця регулярно оновлюється – кожні 5 хвилин!

Відвідувачу сайта потрібно лише зайти на сторінку пошуку ліків, внести назву необхідного препарату, і сервіс видасть найдешевший варіант з повним його описом, подробицями застосування й протипоказаннями, а також адреси аптеки. А якщо шуканої лікарської форми на даний момент немає в продажу – запропонує препарати аналогічної дії на вибір і також разом із адресами точок продажу.

Покупець може забрати замовлені ліки в аптеці самостійно, а можна скористатися доставкою. Це особливо зручно, якщо хворий не виходить з дому, або необхідний цілий набір препаратів, а найдешевший варіант кожного пункту списку є в наявності лише в різних аптеках. Кур’єр сам збере повний комплект і доставить покупку в найкоротший термін. Як правило, доставка буде здійснена в той самий день, якщо ліки замовлено в першій його половині. І економія коштів при цьому, навіть з урахуванням доставки, складе процентів 30% у порівнянні з покупкою в найближчій аптеці.

Вигода використання сайта Liki24.com для кінцевого споживача очевидна – дешеві й якісні ліки оперативно доставляються додому, не треба переплачувати й витрачати час на їх пошуки й стояння в чергах. Тому за час роботи сайт вже обслужив тисячі відвідувачів, а кількість опрацьованих замовлень вже перевищила 60 тисяч.

Аптеки й виробники ліків теж готові додатково знижувати ціни для користувачів сайта – адже їм вигідно збільшення обсягів продажів. І це робить роботу сервісу Liki24.com ще більш успішною й ефективною. Цим українським проектом уже цікавляться за кордоном. Польський уряд готовий фінансувати його запуск у себе в країні.

Share.