У Львові з кінотеатру вкрали рукавицю Таноса

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У ТРЦ «Кінг Крос Леополіс» на вулиці Стрийській у Львові із кінотеатру відвідувачі “прихопили із собою” коштовний фотореквізит.

Про це повідомили співробітники кінотеатру у спільноті ГО “Варта 1” у Фейсбку.

Подія трапилась 4 травня близько 15:47. Камери відеоспостереження у торговому центрі зафіксували цей факт. Адміністрація кінотеатру просить допомогти розшукати чоловіка і дитину, аби повернути реквізит.

“Просимо допомогти знайти чоловіка з фото, який вчора виніс з кінотеатру в ТРЦ «Кінг Крос Леополіс» не дешевий фотореквізит. Мабуть, дитина не помітила, що рукавиця Таноса в неї на руці. Швидше за все, мешкає в районі Рясне, тому просимо учасників спільноти з даного району придивитись уважно. За інформацію, яка допоможе притягти до відповідальності, кінотеатр віддячиться”, – сказано у повідомленні.

Згідно із відеозаписами з камер спостереження, батько та син приїхали до ТРЦ на безкоштовному автобусі Рясне – «Кінг Крос Леополіс». У кінотеатрі вони не відвідували сеансів, а лише скористались туалетом та відвідали фотозону. Після цього чоловік із хлопчиком сіли на безкоштовний автобус у зворотньому напрямку, повідомляє адміністрація «Планети Кіно».

За їх словами, ця рукавиця була спеціально виготовлена у США до початку прем’єри фільму в Україні та коштує чимало. Власники кінотеатру написали заяву у поліцію.

«Рукавиця нескінченності» належить Таносу – герою коміксів від видавництва Marvel, які нещодавно були екранізовані.