Вівторок, 5 Березня

У Львові з 1 травня можуть запрацювати продуктові ринки

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні комісія з надзвичайних ситуацій у Львові вирішила відновити роботу продовольчих базарів. Цей документ мають опублікувати 30 квітня, тому 1 травня ринки можуть працювати, пояснили у мерії, але за певних умов дотримання карантину.

Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий у відеозверненні

“Рішення, які сьогодні прийняла комісія з надзвичайних ситуацій у Львові: 1 травня відкриваємо продуктові ринки. Також звертаємось до Кабінету міністрів України з проханням відкрити доступ до парків та скверів та дозволити роботу літніх терас для кафе та ресторанів з 12 травня”, – йдеться у відеозверненні.

Заборонена стихійна торгівля довкола ринку.

«Ринки відновлять роботу лише у разі дотримання вимог санітарного лікаря України. Також комісія ухвалила рішення про надання дозволу на відновлення роботи з 12 травня закладам харчування, лише в частині роботи літніх майданчиків та обслуговування на виніс. Окрім того ми доручили розробити окремий протокол дотримання карантинних обмежень щодо функціонування таких майданчиків при закладах харчування. Ми скеровуємо звернення до Кабінету Міністрів України щодо надання погодження на таку діяльність. Якщо нам Кабмін надасть такий дозвіл, то з 12 травня літні майданчики закладів харчування у Львові запрацюють», – повідомила керівник комісії ТЕБ і НС Львівської міської ради Галина Слічна.

Також Садовий просить прем’єра дозволити місцевим радам вирішувати питання щодо відновлення роботи перукарень, книгарень, магазинів та інших закладів.