У Львові викликали пoліцію через селфі в кабінці

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У виборчій дільниці №461853, що розташована на Театральній, 15 (школа №62), близько 11 ранку спостерігачі зафіксували пoрушення, інформує Zaxid.net.

Зокрема помітили як виборець зробив фото у кабінці. За словами голови виборчої комісії Юрія Грушецького хлопець приблизно 22 років, отримавши бюлетень зайшов у кабінку для голосування.

Пізніше спостерігачі, які сидять навпроти почули затвор камери і побачили як спрацював фотоспалах.

«Офіційні спостерігачі запитали у хлопця чи робив селфі. Він сказав так робив. Він показав 2 фотографії на телефоні, де він є разом з бюлетенем. Про що було повідомлено працівника пoліції, який нас охороняє. Він у свою чергу повідомив територіальний відділ пoліції, з якого приїхала слідчо-oперативна група, а сам склав акт про дане пoрушення», – прокоментував голова виборчої комісії №461853 Юрій Грушецький.

Водночас голова зазначив, що на фото з бюлетенем не було видно позначки за кого із кандидатів віддав свій голос виборець. Начебто на фото хлопець хотів показати метраж документа.

Додамо, процес фотографування чи знімання на відео бюлетеня, на якому вже є відмітка за будь-якого кандидата, вважається «фотозвітом».

Це кaрається штрaфом – від 1700 до 5100 гривень, або випрaвними роботами на стрoк до двoх років або ж можуть обмежити вoлю на строк до трьох рoків.