Субота, 25 Березня

У Львові видадуть легендарний комікс про козака характерника Максима Осу

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Видавництво UA Comix разом з Red Room Comix започатковували серію коміксів — «Українські Мальописи». У Львові вперше видадуть легендарний комікс про Максима Осу.

«Це третє перевидання в Україні. Це легендарний комікс Ігора Баранька. Ним ми розпочинаємо серію Український Мальописів. Легендарні мальописи, які вплинули на українську культуру мальованих історій», – повідомив ІП «Діло» директор UA Comiх.

Максим Оса – це бельгійсько-французький графічний роман створений коміксистом Ігорем Бараньком. Вперше вийшов двома томами у 2008-2009 роках французькою мовою. За час свого існування комікс був виданий французькою, російською, польською та українською мовами.

В 2011 та 2016 роках був випущений переклад українською видавництвами «Євгеніос» та «Asgardian Comics». А цього року до справи взялися льв’яни з UA Comix.

«Козак Максим Оса прибув на суд Божий року 1636. Якби не так?! Оповідки про смерть, як і вона сама, для козаків такого штибу дещо перебільшено. Як це смерть? І без небезпеки, загадок, вродливих та звабливих жінок, колотнечі, метушні та бійок?! Здається, ще зарано грати із кістлявою у кості і розповідати Святому Петру про свої походеньки, бо смерть – це лише початок пригоди!», – йдеться в описі до коміксу.