Субота, 18 Вересня

У Львові встановили стелу Меморіалу Небесної Сотні

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Львові встановили стелі Меморіалу Небесної Сотні. Вже менше місяця залишилося до завершення основних робіт з будівництва Меморіалу пам’яті Героїв Небесної Сотні. Про це повідомляє Львівська міська рада.

Надалі на стелі змонтують спеціальний металевий каркас із кортену, а весною облаштують територію. Меморіал повністю має бути готовим до літа.

© Олександр Мазуренко / ЛМР

На сьогодні вже виконано роботи на суму близько 2 млн гривень. Окрім встановлення стели, тут залили фундамент під оглядові майданчики, а також гравірують портрети Героїв Небесної Сотні на нержавіючій сталі. Основні роботи з будівництва Монумента планують закінчити впродовж місяця. Загальна вартість робіт становить 10 млн 836 тис гривень.

© Олександр Мазуренко / ЛМР

© Олександр Мазуренко / ЛМР

Цього року також планують облаштувати територію перед стелою, замостити її бруківкою, облаштувати три оглядові майданчики, провести водовідведення та освітлення.

Нагадаємо, облаштовувати Меморіал пам’яті Героїв Небесної Сотні почали у вересні минулого року. Переможця конкурсу на найкращий проект меморіалу визначили у лютому 2017 року. У конкурсі взяли участь 25 ідей. Перше місце посів авторський колектив, у який входять Андрій Лесюк, Марія Яструбчак та Христина Пундак. Місце для майбутнього меморіалу обирали і узгоджували з родинами героїв.

17 квітня минулого року у сквері «На Валах» заклали пам’ятну капсулу, яка започаткувала будівництва Меморіалу Небесної Сотні. У серпні ЛКП «Зелений Львів» провело торги та визначило підрядника робіт – ТзОВ «Т.В.Д.». Вартість реконструкції скверу та облаштування меморіалу становить майже 11 млн грн.

Share.