Понеділок, 24 Червня

У Львові вперше проведуть живий автоконцерт, на даху парковки

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На даху паркувальної площадки ТВК «Південний» у четвер, 18 червня, відбудеться концерт видатного львівського гурту «Піккардійська терція», який стане першим у Львові автоконцертом.

Слухачі під час виступу музикантів сидітимуть в автомобілях, як це відбувається під час кіносеансів, що проходять на цій парковці від середини травня. Початок о 20:00.

Для «Терції», яка уже майже три десятиліття є музичною візитною карткою Львова, такий концерт буде не просто експериментом, а справжнім викликом.

«Здоров’я, безпека і комфорт слухача для нас на першому місці. Тому, організовуючи цей незвичний для нас і для людей концерт, ми дотримуватимемося усіх протокольних норм, які діють в часі карантину: квитки продаватимуться безконтактно – виключно онлайн, усі працівники майданчика будуть у масках і в день концерту проходитимуть температурний скринінг, глядачі перебуватимуть у власних машинах, а отже, на безпечній соціальній дистанції від незнайомців», – розповів менеджер «Піккардійської Терції» Роман Климовський.

На час карантину, який триває уже майже три місяці, «Піккардійській Терції», як і багатьом іншим українським артистам, довелося скасувати заплановані на квітень-травень концерти. І ця вимушена творча перерва ще більше спонукала співаків погодитися на унікальний автоконцерт – і, нарешті, таки зустрітися зі своїм слухачем.

Музиканти вже проводять репетиції і підбирають репертуар, враховуючи специфіку майданчика і те, що слухачі під час концерту будуть у салонах авто. При підготовці концерту використовують концепцію рок-гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ, який наприкінці травня цього року неподалік Луцька першим в Україні дав автоконцерт.

Квитки на автоконцерт «Піккардійської терції» можна придбати на сайті організаторів gastroli.ua.

Нагадаємо, недавно у Львові розпочали роботу перші два автокінотеатри – власне на цьому паркінгу ТВК «Південний» та на парковці стадіону «Арена Львів».