Понеділок, 24 Червня

У Львові водій автобуса виштовхав з салону пенсіонерку

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Водій комунального автобуса №40 силою виштовхав із салону пенсіонерку. Очевидці події зняли ситуацію на відео.

Навіть оплачений іншими проїзд для старенької не переконав водія змінити свою поведінку, пише 032.ua.

Користувачка фейсбуку Тетяна Ареф’єва зняла на відео інцидент у автобусі №40 (АА 8727 ТО). За словами очевидиці, в салон зайшла літня жінка, яка не оплатила за проїзд. Водій вийшов зі своєї кабіни, почав хапати жінку та виштовхувати з автобуса.

“Це був жах! Ми заплатили за її проїзд та намагались дати ще грошей на той випадок, якщо в когось не буде змоги оплатити, але він відмовився. Я в шоці! Такого ще не бачила. Як до автобусу пускати людей без масок – то норма, бо він заробляє на них, а як провезти стареньку без змоги оплатити – то ні і треба руки розпускати. Ганьба. Невже не соромно?”, – пише Тетяна.

Доброго дня. Інцидент трапився 1.06.2020. Автобус номер 40, АА 8727 ТО. Старенька жінка сіла тихенько в автобус вона ні кого не чіпала як з годом виявилось вона не мала грошей щоб сплатити проїзд. Водій вийшов зі своєї кабіни та стрімко пішов до неї. Далі він почав її хватати та силою виштовхувати з автобусу. Це був жах! Ми заплатила за її проїзд та намагались дати ще грошей на той випадок якщо в когось не буде змоги оплатити але він відмовився. Я в шоці! Такого ще не бачила. Як до автобусу пускати людей без масок то норма бо він заробляє на них, а як провезти стареньку без змоги оплатити то ні і треба руки розпускати. Ганьба. Невже не соромно?

Gepostet von Татьяна Арефьева am Mittwoch, 3. Juni 2020

Як повідомили у ЛК АТП № 1, водія маршруту № 40, який став учасником інциденту з пасажиркою, відсторонено від роботи та викликано для з’ясування всіх обставин.

«Водій стверджує, що пасажирка некоректно висловилася щодо нього, чим і спровокувала в нього агресивні дії. Однак ми вважаємо, що застосування фізичної сили неприпустиме в будь-якому випадку. Після з’ясування обставин інциденту буде прийнято рішення щодо водія.

Водночас зазначаємо, що при виявленні пасажира, який не платить за проїзд, згідно з правилами, водій має викликати поліцію.

Дякуємо пасажирам за пильність та небайдужість”, — повідомили у ЛК АТП № 1.