Вівторок, 9 Серпня

У Львові відтепер можна здійснити оплату за паркування банківською карткою

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У Львові відкрили найбільшу мережу муніципальних паркоматів в Україні, на яких можна сплачувати за паркування з допомогою банківської картки як контактно, так і безконтактно. Повідомляє прес-служба ЛМР.

Львівська міська рада, ЛКП «Львівавтодор», Компанія Visa та Приватбанк оголосили про запуск нової послуги сплати за паркування у міських паркоматах за допомогою банківської картки. Відтак, у Львові встановлено 18 муніципальних паркоматів, які облаштовано вбудованими POS-терміналами. Така можливість відкрита завдяки безпосередній участі Visa та Приватбанку, які спільно фінансували встановлення POS-терміналів, тож місто не витратило на відкриття цього функціоналу бюджетних коштів. Важливо підкреслити, що до оплати приймаються картки всіх платіжних систем та банків. Приватбанк виступає еквайєром проекту та забезпечує опрацювання банківських транзакцій.

«Фактично це перші в Україні міські паркомати, їх уже є 18 штук, які власне встановлені ресурсно-фінансовою допомогою наших колег, за що ми їм дуже дякуємо. Для чого це потрібно? Це дає змогу дуже швидко, дуже мобільно через Apple Pay, через будь-який з ресурсів оплатити паркування. З одного боку це дозволить принести кошти в бюджет міста, а з іншого боку не витрачати зайвий час над процедурою, яка є обов’язковою», — розповів Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку.

© city-adm.lviv.ua

«На сьогодні Львів є найвідкритішим містом України до інновацій. Ми дуже раді, що з таким ентузіазмом була прийнята ідея до облаштування паркоматів, саме повноцінними постерміналами, для надання можливості оплати паркування не тільки за допомогою контактного інтерфейсу, а і без контактного інтерфейсу, а саме Apple Pay, Google Pay і безконтактні банківські картки. Ці термінали абсолютно нічого місту не коштували, вони є на балансі міста, таким чином це, можна сказати, подарунок від Visa та Приватбанку для міста. Незважаючи на те, що тут є участь певних фінансових інституцій, будь-яких обмежень немає, тобто будь-які картки приймаються до оплати всіх платіжних систем та всіх банків. Тобто це позиція міста, це позиція Visa: повна відкритість, драйвінг інновацій. І це лише початок нашої взаємодії з містом», — розповів Євген Лісняк, директор з цифрових рішень Visa в Україні, СНД та Південно-Східній Європі.

«В Україні вже є близько 40% користування безконтактної оплати, я думаю, що для львів’ян справді буде дуже просто і приємно за допомогою свого смартфона, за допомогою карти платити за паркування, і відтак не треба турбуватися про готівку. Основна перевага — це все працює дуже швидко», — розповів Євген Васильцов, керівник бізнесу по роботі з торгівельними підприємствами в Приватбанку.

«На сьогодні ЛКП «Львівавтодор» має 38 паркувальних майданчиків, на яких встановлено 44 паркомати, частина з яких мають можливість розрахунку банківською карткою, а в майбутньому ми будемо переобладнювати старі паркомати на нові зразки.

Також нагадаю, що ціна за паркомісце відповідна до зони паркування: на закритих зонах паркування — 20 грн за годину, на відкритих зонах паркування — 15 гривень за годину і інша зона паркування — 5 грн за годину. У центрі міста є більше 30 паркоматів”, — розповів Сергій Париляк, начальник відділу паркування ЛКП «Львівавтодор»

Нагадаємо, 12 червня 2018 року було оголошено тендер на закупівлю 11 паркоматів. Очікувальна вартість становила 1 583 387.85 грн. Переможцем стала компанія ТзОВ «СЕА «Електротехніка». Відтак було заключено договір з розтермінуванням платежу на 18 місяців від 16.07.18р. Загальна сума договору 1 563 196.80 грн. Відшкодування компанією Віза товариству «СЕА «Електротехніка» становить 270 000 грн. Відтак між ЛКП «Львівавтодор» та ТзОВ «СЕА «Електротехніка» буде підписаний договір за згодою сторін про зменшення загальної суми договору на 270 000 грн.

Share.