Понеділок, 4 Березня

У Львові відкрили перший заклад відомої американської мережі KFC

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

В місті відкрили перший фастфуд відомої міжнародної мережі KFC. Проте через карантин заклад працює лише на доставку страв через онлайн-сервіси Raketa і Glovo.

Заклад відкрили на проспекті Свободи, 19, однак через карантинні обмеження потрапити  в заклад неможливо. Найближчим часом менеджери KFC обіцяють запровадити послугу самовивозу замовлень безпосередньо з фастфуду пише ZAXID.NET.

У Львові цей ресторан, згідно з франшизою, відкрила харківська компанія «ДТС-Харків». Заклад мав запрацювати у березні, проте через карантин відкриття відтермінували.

Kentucky Fried Chicken  – це американська мережа фастфудів, що налічує понад 25 тисяч закладів по всьому світу. KFC є третьою в світі мережею ресторанів швидкого харчування після Subway (понад 35 тис. закладів) і McDonald’s (майже 34 тис.).

Експерти ринку часто називають KFC основним конкурентом McDonald’s в Україні, частку якого оцінюють в близько 30% від всього ринку місцевих фастфудів.

Фастфуди KFC працюють у Києві, Дніпрі, Сумах, Харкові та Павлограді Дніпропетровської області. Однак у Львові досі не було жодного закладу KFC. Загалом з 2012 року в Україні відкрили вже 30 ресторанів KFC.