Субота, 18 Вересня

У Львові відбудеться прощання із зaгиблим на Донбасі Тарасом Матвіївим

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Завтра, 14 липня, у гарнізонному храмі святих Петра і Павла запланована прощальна церемонія з Тарасом Матвіївим, який зaгинyв внаслідок обстрілів на Донбасі 10 липня.

Прощання відбудеться у другій половині дня, повідомляє ZAXID.NET.

«Зранку о 8-9 годині прощання відбудеться біля стели на Майдані Незалежності в Києві. Після цього вирушаємо до Львова, де відбудеться прощання в гарнізонному храмі Петра й Павла. Ну, це дорога, тому ще точно не знаємо, коли це буде. Сподіваюся, що після 15 години будемо у Львові», – повідомив ZAXID.NET заступник директора департаменту соціального захисту населення ЛОДА Василь Мартиняк.

Після прощання у Львові тіло повезуть до Жидачева, де у середу відбудеться похорoн.

31-річний Тарас Матвіїв був молодшим лейтенантом, командиром взводу 24-ї окремої механізованої бригади ім. Короля Данила. Народився 18 лютого 1989 року на Волині. Проживав у місті Жидачів на Львівщині. У 2011-му закінчив факультет журналістики Львівського національного університету ім. Івана Франка, був блогером у низці львівських видань.

Був активним учасником Революції Гідності, співкоординатором «Пошукової ініціативи», членом ГО «Українська галицька асамблея», засновником ГО «Народний легіон».

У 2015 році відправився добровольцем на фронт у складі Окремої добровольчої чоти «Карпатська Січ». До грудня 2019 року був депутатом Жидачівської райради від Української Галицької партії.

У 2018 р. вступив на курси лідерства Національної академії Сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного, після закінчення його направили у 24-ту ОМБр.

Share.