Вівторок, 5 Березня

У Львові в супермаркетах позначають львівських виробників продукції

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львів’ян закликають підтримувати місцевих виробників та обирати у супермаркетах продукцію із позначкою «Зроблено у Львові»

Нещодавно у місті стартувала кампанія «Зроблено у Львові», спрямована на підтримку локального виробника під час карантину. Так, вже зараз мешканці можуть обрати продукцію локального виробника, що має спеціальне ознакування у супермаркетах.

«Ще десь 10 років тому моїми колегами було запущено програму «Купуй львівське» (промоція купівлі товарів, що вироблені у Львові). З того часу команда щороку робить виставки, де збирають багато місцевих виробників. Але сьогодні ця ініціатива підтримки власного виробника має ще більш особливе значення. Саме тому, як і анонсував раніше міський голова, ми запускаємо у Львові кампанію підтримки львівського виробника «Зроблено у Львові».

Ось таке ознакування «Зроблено у Львові» від сьогодні почали розміщувати у супермаркетах — на продукції, що вироблена у Львові або області. Підтримуємо своє, бо воно краще!”, — зазначив заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

Також він додав, що у місті працює чат-бот у Telegram, де можна довідатись, яка саме продукція зроблена у Львові та області, побачити які заклади харчування працюють зі своєю доставкою — https://t.me/lviv_city_helper_bot. А вже незабаром з’явиться рубрика крафтові виробники та фермерські господарства.

У час карантину локальні виробники як ніколи потребують підтримки. Місто закликає мешканців підтримувати підприємства та купувати необхідні товари й продукти у львівських виробників. Так, Центр підтримки підприємництва підготував інформацію про тих, хто виготовляє корисні продукти та товари у нашому місті та просить мешканців долучитись та розповісти про улюблені бренди.