У Львові таки облаштують сквер «Місця щасливих людей» пам’яті Кузьми Скрябіна

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові погодили проектно-кошторисну документацію на облаштування на розі вул. Стефаника та вул. Коперника в центрі Львова громадського простору «Місця щасливих людей» пам’яті Кузьми Скрябіна.

Відповідне рішення виконком ухвалив сьогодні під час засідання, інформує ZAXID.NET.

Проектно-кошторисну документацію передадуть Галицькій районній адміністрації, яка тепер має оголосити тендер на проведення робіт.

Проект громадського простору «Місця щасливих людей»

«Це дуже важливо, бо це центр міста, біля бібліотеки ім. Стефаника, але така неприглядна територія. Дуже хотілося, щоб там був порядок», – прокоментував рішення виконкому мер Львова Андрій Садовий.

Візуалізація

Візуалізація

Візуалізація

Візуалізація

Візуалізація

Візуалізація

Нагадаємо, конкурс на найкращий проект із облаштування громадського простору «Місце щасливих людей» на площі Олекси Гасина (на перетині вулиць Стефаника та Коперника) оголосили ще у серпні 2015 року.

Згідно з проектом, простір охоплюватиме кілька груп та зон, які матимуть різні функції: сцену для вуличних музикантів, лавочки, водні арт-об’єкти, пішохідну зону, зону схилу із місцями для сидінь, зону огороження побутових відходів, зону паркування велосипедів, зону арт-об’єкту «Нерв», урни, арт-об’єкти з дерева та металу, які символізуватимуть діяльність Андрія Кузьменка, підсвічені дерева.

Проект громадського простору довго перебував на державній експертизі. Раніше передбачалось, що вартість «Місця щасливих людей» становитиме понад 30 млн грн.