Субота, 15 Червня

У Львові суд звільнив від відповідальності п’янющого водія, на поруки взяв священик МП

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові суд звільнив від адміністративної відповідальності нетверезого водія, бо за нього заступився священик. Піп московського патріархату узяв на поруки водія, в машині якого знайшли порожню пляшку горілки, бо, мовляв, він хороший парафіянин і допомагає будувати церкву. Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Патрульні зупинили водія за те, що не увімкнув поворот. Утім, з’ясувалося, що 54-річний водій п’яний і ледь тримається на ногах. У салоні автомобіля була порожня пляшка з-під горілки. Драгер показав, що результат перевищений у 20 разів.

Патрульні склали на чоловіка протокол. Справу передали до суду. Під час процесу нетверезого порушника вирішив узяти на поруки священик. “Надійшло клопотання релігійної організації про застосування ними заходів громадського впливу”, – каже прессекретар Галицького районного суду Львова Ілля Кавчук.

Водія визнали винним, але звільнили від адмінвідповідальності. Він навіть не заплатив штраф у десять тисяч гривень і не позбувся водійського посвідчення на рік.

Знімальній групі ТСН у церкві УПЦ МЦ не раді. Поручителя протоієрея Володимира в храмі немає. Його дружина обіцяє, що той перетелефонує. Утім, вранці він зустріч скасував. “Я хочу скасувати нашу зустріч. Мені люди більш досвідчені наполегливо рекомендують каналу “1+1″ інтерв’ю не давати”, – сказав настоятель Свято-Троїцької церкви УПЦ МП протоієрей Володимир Шарабура.

Знає водія Сергія чверть століття, каже батюшка. Для нього це єдиний заробіток. Крім того, Сергій допомагав будувати храм, а тому настоятель вирішив парафіянина навернути на путь істини.

У поліції запевняють, якщо впродовж року знову упіймають Сергія за кермом не тверезим, то штраф становитиме 24 тисячі гривень, а прав можуть позбавити на три роки. Тут піп-поручитель уже, найпевніше, не допоможе.