Вівторок, 28 Травня

У Львові створили мобільний додаток для порівняння цін таксі

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Знайти найдешевше таксі: у Львові презентували унікальний додаток для порівняння цін

Львівські розробники презентували унікальний додаток: аплікація Рушай дає можливість порівнювати та замовляти найкращу для користувача пропозицію поїздки, об’єднуючи в собі декілька сервісів і служб таксі. Це особливий проект, який не має аналогів в Україні.

Додаток працює наступним чином: після замовлення на екрані відображається інформація про машину, орієнтовний час прибуття, можливість зателефонувати водію або в службу таксі, чи скасувати поїздку. На сьогодні додаток працює, порівнюючи ціни Uber, Економ, Оптимальне та 643.

Для замовлення потрібно встановити додаток на смартфоні, вказати звідки, куди їхати та обрати із переліку привабливий варіант.

Розробили ідею студенти Українського Католицького Університету та Львівської Бізнес Школи. Ідея виникла спонтанно, при обговоренні проблеми громадського транспорту. Часто ввечері, після занять, доводиться добиратися додому на таксі, але є багато незручностей: велика кількість служб, додатків для мобільного чи телефонних номерів таксі – все це ускладнює вибір та замовлення.

“Опитування показало, що такі функції, як запам’ятовування улюблених місць, можливість обирати точку призначення чи відправки за допомогою маркера на карті – це те, що потрібно користувачам найбільше. Тому ми реалізували ці функції в першу чергу. Зараз працюємо над можливістю будувати складний маршрут, який дозволить розділити вартість таксі на декількох людей. Наприклад, щоб підвезти друзів після вечірки в центрі у різні спальні райони. Проект розвиватиметься на основі даних та реальних потреб львів’ян. Зараз ми хочемо відлагодити модель запуску та масштабуватись на інші міста України, включаючи невеликі містечка, котрі ще більше потребують якісного сервісу”, – розповідає Юрій, співзасновник “Рушай”.

Творці “Рушай” вирішили спростити процес вибору користувачам, витримати конкуренцію таксі та підтримати місцеві служби завдяки створенню незалежної платформи.

“Наразі ринок таксі досить сегментований. З одного боку є певні “гіганти”: Уклон змагається з Убером, а з іншого – менші гравці, локальні компанії. Останні, як правило мають асоціацію з сервісами, куди потрібно дзвонити. В боротьбі на ринку “Рушай” займає позицію підтримки місцевих компаній таксі, забезпечуючи конкуренцію зручним та надійним сервісом замовлення” – коментує Тарас, один із засновників додатку.

“Рушай” відіграє роль посередника між клієнтом та службою таксі, де виграють обоє. Клієнт отримує кращий сервіс, можливість обирати, конкуренцію на ринкових умовах, де виграє кращий, якісніший чи дешевший сервіс, в залежності від потреб. Служба таксі – отримує новий канал трафіку та шанс повернути сегмент ринку, який попередньо відійшов до “гігантів”.

Рушай можна наразі завантажити лише на Google Play.