У Львові спорудять притулок та крeматорій для тварин

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Львові планують спорудити сучасний притулок для тварин, який передбачатиме центр крeмації тварин, сучасну ветеринарну клініку з грумінг-салоном та перетримкою тварин, тренувально-вигульний майданчик для собак, а також центр адопції та продовженої перетримки безпритульних тварин.

Про це розповіла заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

“У 2014 році був зроблений проект на замовлення органів місцевого самоврядування щодо будівництва притулку для тварин на вул. Шевченка. Вартість того проекту на той момент складала 170 млн грн. Зараз цей проект потрібно корегувати. Орієнтовна кошторисна вартість на сьогоднішній день буде складати 200 млн грн.

Ми планували, що в цьому притулку будуть місця для 600 тварин — для 400 собак і 200 для котів. І, власне, там вони будуть утримуватися для того, щоб бути доглянутими, вaкцинованими та здоровими. Наразі цей проект потрібно корегувати, тому що від 2014 року пройшов певний період часу і потрібна корекція.

Ми плануємо, що, під час корегування, у проект ми внесемо певні зміни. Зокрема, має бути запроектовано дуже якісну і добру ветеринарну клініку, аналогів якої ще немає в Україні. Також мають бути запроектовані хороші вигульні майданчики і майданчики для дресирування.

До того ж, варто запроектувати й такий етап робіт, як догляд за тваринами, наприклад, передбачити такі послуги, як стрижка. Тому, ми зараз говоримо про те, що притулок у Львові має бути, але його проект потрібно відкорегувати.

Ми це робитимемо, аби він був кращим, досконалішим та сучаснішим, ніж він був запроектований в 2014 році”, — зазначила заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

Відтак, ЛКП «Лев» планує відкоригувати проектну документацію та розпочати забудову ділянки, відповідно до черг будівництва.

Першочергово буде побудовано:

– центр крeмації тварин, адже питання культурної та екологічної yтилізації трyпів домашніх тварин до сьогодні не вирішене;

– сучасну ветеринарну клініку з грумінг-салоном та перетримкою тварин (в районі Рясне та Рясне-2 такого закладу немає);

– тренувально-вигульний майданчик для собак із виставковим полем, якого немає у Львові;

– центр адопції та продовженої перетримки безпритульних тварин з ЛКП «Лев».

Share.