Четвер, 23 Вересня

У Львові скасували обмеження кількості людей у тренажерних залах та ресторанах

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні, 7 липня, на позачерговому засіданні міської комісії ТЕБ і НС прийняла рішення щодо послаблення карантинних заходів у Львові, у зв’язку із покращенням епідситуації.

«Сьогодні на комісії ми обговорювали рішення обласної комісії ТЕБ і НС, які були прийняті вчора. Враховуючи епідситуацію в місті і те, що ми насправді потрапили у зелену зону, відповідно до показників, які визначені постановою Кабміну, на засіданні міської комісії було прийняте рішення про послаблення карантинних заходів. В першу чергу, це стосується відновлення роботи готелів, закладів громадського харчування, спортивних закладів та залів, фітнес-центрів. Відповідно, таке рішення прийняте на засіданні міської комісії ТЕБ і НС, оскільки всі наші попередні рішення були з певними обмеженнями.

Наприклад, раніше, якщо йшлося про заклади харчування, то у них могло перебувати до 10 осіб одночасно, або ж, якщо йшлось про спортивний зал чи фітнес-центр, то там також було обмеження у кількості людей, що могли там перебувати у приміщенні. Тепер ці обмеження зняті і ці заклади мають повне право функціонувати.

Також ми на сьогоднішній комісії дали доручення начальнику управління освіти в частині проведення перевірки дошкільних навчальних закладів та їх готовності до роботи в умовах карантину. Є чітке доручення до 9.00 год. 13 липня ми повинні отримати результати перевірки наскільки дошкільні навчальні заклади готові. Аналогічне доручення дане заступнику міського голови з питань розвитку здійснити перевірку готовності до роботи в умовах карантину кінотеатрів, театрів, а також культурних установ. Також доручення дано начальнику управління спорту провести перевірку готовності дитячих юнацьких спортивних шкіл до роботи в умовах карантину. Відповідно, це питання ми зможемо розглядати вже 13 числа, враховуючи епідситуацію, яка буде у Львові та області.

До того ж, ми прийняли рішення про виділення 4,5 млн грн для закладів охорони здоров’я, закупівлю лікарських засобів, дезінфікуючих засобів, а також засобів індивідуального захисту”, — зазначила заступниця міського голови, очільниця штабу з питань протидії коронавірусу Галина Слічна.

Нагадаємо, 6 липня міністерство охорони здоров’я дозволило послабити карантин Львівській області вперше за декілька тижнів.

Share.