Середа, 29 Листопада

У Львові сім’я з двома дітьми потрапила до лікарні через коронавірус

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

24 травня до лікарень через коронавірус потрапила вся сім’я зі Львова: батьки і двоє дітей.

У батька і матері ПЛР-дослідження підтвердило коронавірусну інфекцію, у двох синів віком 3 і 12 років лікарі діагностували пневмонію, результатів ПЛР-тестування ще очікують, повідомляє ZAXID.NET.

У мами важкий перебіг захворювання, тому її госпіталізували до Львівської обласної інфекційної лікарні, а дітей лікують у Львівській обласній дитячій лікарні ОХМАТДИТ. Стан батька – середньої важкості, тому він разом з дітьми перебуває в ОХМАТДИТі, повідомила директорка дитячої лікарні Олександра Бурда.

«Дітей до лікарні госпіталізували вчора. В обох дітей діагностували пневмонію, відібрали біоматеріал на ПЛР-досоілдження і очікуємо на результати. У трирічного хлопчика захворювання протікає важче, у старшого – легше. У них відібрали біоматеріал на ПЛР-дослідження, тож чекаємо результатів», – каже Олександра Бурда.

Нагадаємо, станом на ранок, 25 травня, Львівщині коронавірус лабораторно підтверджено у 1360 мешканців област. Сьогодні в інфекційній лікарні померла 64-річна лікарка, яка працювала в Львівській обласній клінічній лікарні. Вона заразилася коронавірусом, рятуючи важкохворого пацієнта.