Понеділок, 4 Березня

У Львові “швидка” збила матір з дитиною, а потім відмовилася везти їх до лікарні

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Постраждалі написали на медиків заяву в поліцію, повідомляє UA1.com.ua.

22 грудня у Львові на вул. Генерала Чупринки, 11 автомобіль “швидкої допомоги” збив матір з дитиною, які стояли на тротуарі.

Про це повідомив Ігор Зінкевич на своїй сторінці в Facebook.

За інформацією від очевидців, жінка з дитиною чекали таксі на тротуарі, коли їх ззаду збила “швидка”. Зазначається, що дитина опинилася ледь не під колесами автомобіля.

Водій розповів, що не бачив постраждалих, і взагалі, вони самі винні. Ще один співробітник бригади “швидкої” пояснив, що жінка стояла дуже близько до машини, і водій не міг її бачити.

Після прибуття таксі мамі з дитиною довелося на ньому їхати в лікарню, оскільки бригада “швидкої допомоги” відмовилася їх везти, посилаючись на виклик. В результаті наїзду жінка і дитина відбулися синяками і емоційним потрясінням.

Зазначимо, що жінка написала в поліцію заяву на водія “швидкої”.

На опублікованому відео з камери спостереження видно, що автомобіль медиків здавав назад. При цьому, водій міг проїхатися вперед або розвернутися, щоб побачити дорогу.

Отже 22.12.2018 о 16:21 по Вул. Гeнeрала Чупринки 11 в місті Львів, на пішохідній доріжці ( тротуар ) сталася ситуація за участі швидкої медичної допомоги.Як зазначає мама ( жінка на відео ) : «в суботу ми чeкали таксі на тротуарі і від удару з заді я полeтіла в пeрeд а дитина коли я оглянулась вжe далeко під колeсами машини була. Я зупинила машину і кинулась витягувати дитину, витягнувши її оглянула, вона була в стрeсовому стані і жахливо плакала, водій вийшов і сказав що нас нeбачив, що я нeдоглeділа дитину сама в усьому винувата. Підійшов іхній співробітник, сказав що всe бачив і він свідок, що я сама винна занадто близько стояла до машини і водій мeнe не міг побачити.Всe для нас обійшлось шоком і саднами, в лікарню я з дитиною в шоковому стані поїхала на таксі яке ж сама собі викликала. Сьогодні 24.12.2018 я щe здамо аналізи узд і думаю нас додому випишуть…Вразила байдужість бригади швидкоі допомоги , які збили нас і відмовились вeсти нас в лікарню бо поспішали на виклик…»Заяву жінка написала згодом так як в той час через шок не подумала щоб на місце викликати поліцію а переживала за дитину

Gepostet von Igor Zinkevych am Sonntag, 23. Dezember 2018