Понеділок, 24 Червня

У Львові розшукують вандалів, які викрали рослини з Парку культури

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львівському парку культури і відпочинку ім. Богдана Хмельницького вкотре зайнялись вандалізмом. Троє молодих осіб, двоє хлопців та дівчина, викрали саджанці азалій. На камерах спостереження зафіксовано момент крадіжки. Адміністрація парку просить допомогти у розшуку зловмисників. Інцидент трапився ввечері у суботу, 30 травня, пошуки зловмисників тривають.

«Ми уже звернулися в поліцію, але продовжуємо і власні пошуки потолочі, яка поглумилася над нашим парком: вкрала шикарні азалії і поламала квіти на вул. Зарицьких. Допоможіть у пошуках», — звернулася у Facebook адміністрація парку.

Двоє хлопців та дівчина, які йшли парком, вирвали з корінням кущі азалії і продовжували прогулянку, навіть не ховаючи рослин.

Вандали вирвали два кущі азалії і поламали «на букет» гіацинт. Завдані збитки оцінили у 15 000 гривень.

«Він не приживеться ніде, тим більше вони струсили з них землю. По суті, кущі помруть за кілька днів», — зазначила Ірина Вовк.

Директор парку написав заяву у поліцію. Але також є прохання до львів’ян, які впізнають на відео зловмисників, допомогти у їхній ідентифікації. Станом на 2 червня пошуки тривають:

“Сьогодні передали поліції письмову заяву і відео крадіжки і крадіїв паркових рослин. Загальна сума збитків Парку культури після цього інциденту — 15 тис.грн. Ми не хочемо це просто так залишити. Тому продовжуємо і свої пошуки. Просимо вас, наші відвідувачі, розглянути крадіїв. І дати нам знати, якщо когось ви ідентифікуєте (поштою – [email protected] або ж телефоном 032-23-88-5-58 або 032-26-01-578). Гарантуємо анонімність і будемо вдячні за будь-яку інформацію”.