Вівторок, 29 Листопада

У Львові призупинили діяльність трьох закладів через порушення карантинних заходів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Протягом останніх двох днів в усіх районах міста працювали моніторингові групи, котрі перевіряли суб’єкти господарювання та міський транспорт на дотримання карантинних заходів. Такі перевірки триватимуть протягом усіх вихідних днів на виконання доручення міської комісії з питань ТЕБ і НС.

6 червня, у перший день карантинних рейдів,серйозні порушення виявили у двох закладах. Відтак за підсумками перевірок міська комісія з надзвичайних ситуацій вирішила тимчасово закрити магазин сувенірів, в якому не було термометру для виміру температури у клієнтів, та фастфуд із шаурмою, який працював без доступу до центрального водопостачання.

«Як повідомила Галина Слічна, заступниця міського голови Львова та керівниця міського штабу з протидії коронавірусу, на вул. Краківській, 14 у магазині сувенірів був відсутній пристрій для вимірювання температури, заміри температури не проводились. Також порушення зафіксовано на пл. Галицькій, 10 — там у МАФі продавали шаурму всупереч протоколу № 34. Відтак рішення про закриття цих двох закладів розгляне міська комісія з питань ТЕБ і НС», – повідомила ввечері 6 червня прес-служба міськради Львова.

7 червня моніторингова група виявила порушення на вул. Грінченка, 2−4 у кіоску з продажу хот-догів, а саме підприємець здійснював діяльність без маски та рукавичок, у закладі був відсутній антисептик. Кіоск закрито, на місці учасниками моніторингової групи складено протокол.

Загалом обстежено 366 об`єктів, надано 28 попереджень, складено 1 протокол та рекомендовано закрити через порушення — 1 суб’єкт господарювання.

Загалом у Галицькому районі проведено 52 обстеження, надано 8 попереджень, у Франківському районі проведено 67 обстежень, надано 4 попередження, у Сихівському районі проведено 54 обстеження, надано 4 попередження, складено 1 протокол та закрито через порушення 1 заклад, у Личаківському районі проведено 57 обстежень, надано 1 попередження, у Залізничному районі проведено 71 обстеження, надано 5 попереджень, у Шевченківському районі провели 65 обстежень, надано 6 попереджень.

Також перевірки проводили у міському транспорті. Загалом перевірено 68 одиниць транспорту: 18 трамваїв, 14 тролейбусів, 36 автобусів. Зафіксовано 34 випадки людей без масок, 2 водії без масок, переповненого транспорту не зафіксовано. Усі порушники у транспорті обійшлися зауваженнями.

Відтак, мерія рекомендує у транспорті перебувати обов’язково у масках.