Понеділок, 4 Березня

У Львові протестували проти призначення в. о. міністра освіти Шкарлета

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні, 30 червня, у центрі Львова провели акцію проти призначення Сергія Шкарлета в. о. міністра освіти.

Близько 70 учасників з університету імені Івана Франка, «Львівської політехніки», а також члени організацій «Демократична сокира», «Фундація регіональних ініціатив» та інших зібралися біля пам’ятника Шевченкові, інформує ZAXID.NET.

Фото Демократична Сокира

«Ми добре розуміємо, що від міністра освіти залежатиме те, як будуть реагувати майбутні покоління на ті чи інші ситуації, які відбуватимуться в країні. І головне, щоб ці люди були патріотично налаштовані. Тішимось, бо ті, хто прийшов сьогодні, поділяють нашу думку і готові вийти ще раз, якщо це буде потрібно», — розповів співорганізатор акції Ростислав Радиш.

Акція #СтопШкарлет

Gepostet von Рух Опору Капітуляції – Львів am Dienstag, 30. Juni 2020

Також він додав, що молодь зареєструвала електронну петицію «За відставку в.о. міністра освіти Сергія Шкарлета». Станом на зараз вона назбирала 330 голосів із необхідних 25 тисяч.

Аналогічну акцію провели і у столиці.

Близько сотні людей під Кабміном влаштували акцію протесту проти призначення Сергія Шкарлета виконувачем обов’язків міністра освіти і науки, потім вони пішли під Офіс президента.

Нагадаємо, 25 червня Кабмін призначив заступником міністра освіти та виконувачем обов’язків очільника МОН Сергія Шкарлета. На цій посаді він замінив львів’янку Любомиру Мандзій.