Понеділок, 15 Серпня

У Львові презентували велетенську їстівну карту області

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Велетенську і смачну карту Львівщини, що містить інформацію про гастролокації у відкритих для відвідувачів фермерських господарствах, представили на фестивалі готельно-ресторанного бізнесу HoReCa SHOW Lviv в обласному центрі. Про це повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Гастрокарта виглядає у формі фізичної карти Львівської області, виставкова площа якої займає 5 метрів на 13.

 

“Карта гастролокацій смачна не тільки у переносному, але й в прямому значенні. Адже її основу складає свіже листя салату, на якому “за адресами” розміщені різноманітні делікатесні сири, виробництво яких налагодили фермери, мед, ягоди, продукти із мангалиці — угорської породи свиней, м’ясо яких особливо цінується гурманами, — та навіть равлики. Усіма цими смаколиками частують гостей у господарствах, відкритих для туристів”, – зазначила начальник управління туризму ЛОДА Наталія Табака.

За її словами, оскільки 2018-й визначений Національною туристичною організацією України роком гастрономічного туризму, управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації запровадило кампанію популяризації локацій на природних територіях, які відкриті для мандрівників. Це фермерські господарства, які вирощують і популяризують екопродукцію. У контексті цього – розроблено путівник “Гастромандри Львівщиною” та створено “живу” карту гастролокацій.

© loda.gov.ua

Усі продукти можна буде не лише детально роздивитися, але й скуштувати. Акцент зроблено на локальність, адже всі 16 фермерських господарств розташовані у Львівській області та відкриті для туристів.

Share.