Середа, 28 Лютого

У Львові представили новий промоційний мультик про місто

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові представили новий промоційний мультик про місто, що заснований на презентованому навесні бренд-буці. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

«Формат анімації ми використали вперше, до цього ми знімали промоційні відео. На це надихнув наш оновлений бренд-бук. Ми знайшли одного з найкращих аніматорів у стилі стоп-моушн Романа Дзвонковського», – каже Світлана Норець, начальниця відділу промоції міста.

Незначні зміни в оновленому вигляді логотипу суттєво змінили правила оформлення промоційної продукції. У новій редакції бренд-буку є чіткі графічні вимоги щодо можливостей використання як промоційної емблеми «Львів відкритий для світу», так і нових елементів — піктограм. Вежі стали «стрункішими», тепер їх можна міняти місцями, варіювати місце розташування та збагачувати простір додатковими патернами. Саме можливість використовувати логотип в русі і надихнула на створення анімації.

Відео зробили з усіх патернів бренд-буку, які описують Львів: кавування, батяри, велорух, трамвай, музиканти, студенти, ІТ-спеціалісти, книголюби, туристи тощо.

Вартість виготовлення ролика – 49 тис. грн. Його україномовну та англомовну версії транслюватимуть в кінотеатрах Львова та у презентаціях на всеукраїнських та міжнародних заходах.

Нагадаємо, 22 березня під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради було затверджено нову редакцію бренд-буку міста, яка не змінювалася із 2012 року. Оновлений бренд-бук став більш пластичний та незалежний. За допомогою його елементів, можна створювати міську сувенірну та промоційну продукцію, приурочену різним святам та фестивалям.