Середа, 29 Листопада

У Львові поруч з кількома багатоповерхівками встановили контейнери для збору органічних відходів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові розпочався пілотний проєкт з роздільного збору та вивозу органічних відходів. Компанія “Грінера Грінера” встановила спеціальні коричневі контейнери біля кількох багатоповерхівок, до яких долучились місцеві мешканці. Відходи компостуватиме КП “Зелене місто”.

“Розуміємо, що ви й раніше бачили біля своїх будинків контейнери для органіки, проте через неякісне сортування, їх вміст часто потрапляв у загальний сміттєвоз. Пропонуємо це змінити! А наскільки це вдасться – залежить від кожного з нас”, – повідомляє “Зелене місто”.

Першими до проєкту приєдналися мешканці ОСББ на вулицях Тичини, 15, Лінкольна, 29, Княгині Ольги, 122а, Стрийській, 111В і Підстригача, 3.

Саме біля їх будинків компанія Грінера розмістила спеціальні контейнери, відходи з яких справді потраплятимуть на компостування на майданчик на вулиці Пластовій,13. А компост, який із них утвориться, всі охочі зможуть взяти безкоштовно для потреб свого господарства.

У контейнер можна викидати залишки сирих овочів і фруктів, шкаралупу сирих яєць, заварку від чаю, скошену траву, зів’ялі квіти, опале листя.

Не можна викидати пакети для сміття, кульки, Tetra-Pac тощо, оцет, олію, сік, молоко, кістки, м’ясо, рибу, сир, йогурт, вершкове масло, готові продукти (варені, смажені).