У Львові почав курсувати перший вживаний трамвай із Берліна (Фото, відео)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Трамвай курсує на маршруті №3, пише Tvoemisto.tv.

Перший вживаний трамвай, який ЛКП «Львівелектротранс» придбав у Берліні, вийшов на маршрут №3. Відповідне відео на своїй сторінці у Facebook опублікував речник KredoBank Віктор Гальчинський.

Львів, 18 вересня. Перші трамваї з Берліна вже працюють на маршруті номер 3.

Gepostet von Victor Halchynskyy am Montag, 17. September 2018

Трамвай курсує за маршрутом площа Соборна — Княгині Ольги. Як уточний в укоментарі Tvoemisto.tv речник ЛКП «Львівелектротранс» Іван Бондар, на лінію виїхав лише один трамвай із інвентарним номером 1189. О 8:52 має стартувати перший рейс із пасажирами з Аквапарку.

Як повідомлялось раніше, ці трамваї курсуватимуть на маршрутах №2 (Погулянка – Коновальця), №3 (Соборна – Княгині Ольги) і, можливо, №8 (Соборна – Вернадського).

Як повідомили в ЛКП «Львівелектротранс», вагоном керує досвідчена водійка-інструктор 1-го класу Наталія Кречковська. До того як виїхати на лінію, вагон пройшов усі необхідні процедури та заміну колісної бази, адаптовану до львівської метрової колії.

Інші вагони виїдуть на маршрути міста у терміни, які анонсували раніше та як тільки отримають українську сертифікацію і страхування. Як показали перші два рейси — все працює справно.

Як повідомляє заступник керівника департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР  Андрій Білий, у даних вагонах працює кнопка зв’язку з водієм. Водій має прийняти запит від пасажира, тоді вмикається зв’язок.

Кнопка зв’язку з водієм

Додамо, що до кінця року до Львова мають доставити 30 вживаних берлінських трамваїв Tatra KT4Dm. Після поставки перших трамваїв з’ясувалося, що їхні двері відчиняються назовні, що унеможливлює повноцінну роботу на маршрутах із високими зупинками, через що прокуратура Львівської області відкрила проти Львівської міської ради кримінальне провадження. За словами Андрія Білого, модифікувати двері берлінських трамваїв зголосилися у концерні «Електронтранс».

Фото: ЛМР, Андрій Білий.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР