У Львові підпільно відкрились тренажерні зали

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові запрацювали тренажерні зали попри те, що карантин в області не послаблювали.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Напередодні власники заявили про відкриття закладів на сторінках у соцмережах.  Окремі клієнти вже почали хвалитися світлинами на тренажерах, але при цьому двері закладів зачинені.

І публічно на камеру про відкриття там говорити не хочуть, але переконують, що працюють з дотриманням рекомендацій.

«Ми дотримуємося всіх рекомендацій, які прописані Кабміном, головним лікарем  – це температурний скринінг, це обробка рук, це обмеження людей, тобто люди приходять тільки по запису», – каже директор спортклубу Наталя Герцик.

Примітно, що і поліцію, яка перевіряє дотримання карантину, до клубів не пускають і замовчують інформацію про відвідувачів.

В обласному департаменті охорони здоров’я категоричні: дозволу на роботу спротзакладам ніхто не видавав. «Хочу нагадати, що Львівська область надалі залишається в переліку тих областей, показники яких не дозволяють пом’якшити карантин, тому жодних послаблень в нас не відбулося», – каже керівник Львівського обласного департаменту охорони здоров’я Орест Чемерис.

“Людина, яка виділяє коронавірус, може абсолютно почуватися здоровою, якщо така людина буде знаходитися в гардеробі, в спортзалі видихати повітря без маски, то людина, яка може знаходитися на метр від неї, на жаль, може наразитися на небезпеку», – додає інфекціоніст Львівської обласної інфекційної лікарні Наталія Тімко.

Нагадаємо, раніше Мер Львова та голова ЛОДА звернулись до уряду із проханням відновити роботу фітнес-центрів. Відповідне звернення до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля вони зробили на екстреній нараді у Львові.

Проте звернення влади Львова назвали “політичним”, оскільки є критерії МОЗ, які не дозволяють пом’якшити карантинні обмеження.