Четвер, 23 Березня

У Львові під час Години Землі «згаснуть» три важливих споруди міста

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У суботу, 30 березня, вже вдесяте у рамках найбільшої природоохоронної акції у світі «Година Землі» у Львові ввечері вимкнуть освітлення Ратуші, архикатедрального собору святого Юра і телевежі на Високому Замку.

Про це повідомили у прес-службі ЛМР.

Цього ж дня о 18:00 висадять пам’ятне дерево липа на «Знесінні», а також викладуть свічкову ілюмінацію у вигляді цифри 60, що символізує «Годину Землі».

Також, у трьох закладах мережі «!Fest» (Театр пива «Правда», «Львівська копальня кави», «Джига») відбудуться вечірні акустичні концерти при свічках.

Напередодні акції пластуни разом з WWF Україна проведуть флешмоб, щоб привернути увагу львів’ян до акції і проблем екології. На площі перед пам’ятником Іванові Франку вони викладуть «живий» символ «Години Землі» за участі близько 60 осіб, який буде зафіксовано за допомогою аерозйомки.

Як відомо, «Година Землі» проводиться щорічно в останню або передостанню суботу березня. Під час акції люди, організації та комерційні установи вимикають необов’язкове світло та електричні пристрої на одну годину. Уперше акція відбулася у Сіднеї 2007 року, а вже за рік її підтримали у всьому світі.

Тема цьогорічної «Години Землі» – Connect2Earth (Злови зв’язок із Землею) – це заклик відновити гармонійні взаємини із планетою, які людство почало катастрофічно швидко втрачати. Саме тому своєрідним лого події є позначка зв’язку, подібна до знаку WiFi.

Довідка

Всесвітній фонд природи (WWF) — одна з найбільших незалежних природоохоронних організацій, представництва якої діють у понад 100 країнах за підтримки більш ніж 5 млн. людей по всьому світу. Місія Всесвітнього фонду природи — зупинити деградацію природного середовища планети та побудувати майбутнє, в якому людство житиме в гармонії з природою. Цього можна досягти шляхом збереження біологічного різноманіття світу, сталого використання природних ресурсів, зменшення рівня забрудненості довкілля та марнотратного споживання.