У Львові оновили зовнішнє освітлення при всіх в’їздах у місто

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Львів осучаснює освітлення на вулицях міста. ЛКП «Львівсвітло» замінило повністю всі мережі та встановило нові LED-світильники з системою діміювання при в’їздах у місто на 5 вулицях: Стрийській, Кульпарківській, Городоцькій, Шевченка та Личаківській. Від тепер ЛКП «Львівсвітло» може відстежувати споживання електроенергії кожного світильника та регулювати його яскравість, інформує прес-служба міста.

Відтак, зараз вулицю Стрийську освітлює 175 ліхтарів розумного освітлення «Smart Light»; вул. Кульпарківська — 32 ліхтарі; вул. Шевченка — 123 ліхтарі, вул. Городоцьку — 134 ліхтарі, вул. Личаківську — 44 сучасних ліхтарі.

© city-adm.lviv.ua

“Зараз ми бачимо кожен світильник на комп’ютері, відслідковуємо його споживання, на скільки він споживає електроенергію, і можемо його в будь-який час увімкнути чи вимкнути та діміювати, що дозволяє та полегшує нашу роботу в самому обслуговуванні. Тому тепер вулиці отримали набагато гарніше та якісніше освітлення”, – ідеться в повідомленні.

© city-adm.lviv.ua

Додамо, заміна одного світильника з опорою та мережами становить близько до 70 тис. грн. Відтак, на вул. Стрийській ми витратили 8 млн 100 тис. грн; на вул. Кульпарківській — близько 2 млн 900 грн; вул. Городоцькій — близько 8 млн 200 тис грн; вул. Шевченка — 8 млн 100 грн. вул. Личаківській — 3 млн 500 тис. грн”, — розповів Михайло Трач, в. о директора ЛКП «Львівсвітло».

До слова, важливим компонентом системи «Розумного» вуличного освітлення складають сучасні енергозберігаючі світильники на базі LED-технологій, які відмінно підходять для керування інтенсивністю світлового потоку. Вони складаються з окремих секцій та ламп з індивідуальним управлінням, що означає можливість зміни потужності кожної окремої одиниці.

Система розумного економного освітлення вулиць, автотрас та інших об’єктів дозволяє зекономити чималі кошти. Економія досягається за рахунок автоматизації процесів регулювання освітленості, низького витрачання енергії, збільшення терміну служби ламп і зменшення кількості персоналу, задіяного в обслуговуванні системи. У зв’язку з тим, що виявити несправність лампи можна дистанційно, не буде необхідності час від часу направляти ремонтні бригади для виявлення несправних, перегорілих ламп.

Переваги системи «Розумного» освітлення вулиць:

• Дистанційне регулювання кожним світильником окремо, можливість змінювати яскравість світлового потоку залежно від довжини дня та погодних умов.

• Збереження енергії, завдяки коливанню рівня освітленості в залежності від трафіку.

• Робота на зниженій потужності продовжує термін служби LED-світильників.

• Зниження кількості персоналу, задіяного в обслуговуванні системи.

Share.