Понеділок, 15 Квітня

У Львові оголосили тендер на проектування нової вулиці на Левандівці

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

ЛКП «Львівавтодор» оголосив тендер на проектування нової вулиці, що сполучатиме Суботівську та мікрорайон Рясного. Відповідний тендер опублікували на сайті електронних закупівель Prozorro, пише Tvoemisto.tv.

Орієнтовна довжина проектованої вулиці становитиме 2,5 км. На проїжджій частині мають прокласти асфальт, хідники, облаштувати велодоріжки, хідники, зупинки громадського транспорту. Вздовж вулиці мають передбачити місця для висадки дерев, а мережі прилеглих вулиць – реконструювати. Вздовж вулиці прокладуть тролейбусні мережі та встановлять освітлення.

“Як я повідомляв раніше, розглядають два можливі варіанти прокладання дороги: від перехрестя вул. Широка–Роксоляни до перетину із Суботівською–Проектованою; від перехрестя вул. Суботівська–І. Блажкевич до перетину із Суботівською–Проектованою”, — поділився новиною депутат львівської міської ради Ігор Зінкевич.

1

2

3

4

5

6

Попередня вартість проектування становить 2,8 млн гривень. Розробити проект мають до кінця року.

Учасник тендеру повинен уточнити наявністть інженерних мереж до початку виконання проектних робіт.

План мереж необхідно погодити з відповідними службами та управлінням інженерного господарства департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради.

Нагадаємо, містобудівні умови та обмеження на проектування вулиці погодили на засіданні виконавчого комітету ЛМР 2 листопада.

Проект нової вулиці обирали із трьох варіантів: регульований переїзд через колію, естакада або тунель під коліями. Втім зупинилися на варіанті тунелю.

Раніше повідомлялося, що збудувати вулицю планують до 2024 року, оскільки вона входить у Стратегію розвитку Рясного. Нова вулиця має розвантажити вулицю Шевченка та дати можливість сполучити мікрорайон Рясне, Рясне-2 з центром Львова за допомогою громадського електротранспорту.