Середа, 29 Вересня

У Львові облаштували новий дитячий клуб із лабораторіями та розвагами

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Франківському районі Львова облаштували новий дитячий клуб «Науковий». У 2017 році це приміщення на вулиці Науковій, 29 передали в оренду установі дитячо-юнацьких та молодіжних клубів (УДЮМК) Франківського району і почали роботи із облаштування дитячого клубу.

В клубі буде наукова лабораторія, у якій відвідувачі можуть робити досліди у галузях фізики та хімії, гурток астрономії, та гурток, де діти вивчатимуть робототехніку, а також траса для автомоделювання. Також у центрі є хімічна лабораторія, де діти можуть приготувати собі їсти. Тут будуть теоретичні та практичні навчання.

Дитячі клуби Львова — мережа осередків дозвілля у 6 районах міста, в яких діють безкоштовні гуртки та секції пізнавального, творчого і спортивного спрямування.

Тут також облаштують майданчик для дозвілля, клас із 3D-принтером, хімічну лабораторію та кухню для приготування їжі.


«Одночасно тут може бути 10 дітей, творити, працювати, 6 може брати участь у змаганнях. Черга буде розписана по годинах. Наразі пріоритет буде для мешканців, які тут живуть. Ми плануємо у вересні вже цей центр відкривати. Деякі речі тут ще треба доробити, є другий поверх, є великий простір, який треба облаштувати”, — сказав мер Львова Андрій Садовий.

Загалом вартість робіт з облаштування клубу становить 2 270 646 гривень. За ці кошти тут було проведено капітальний ремонт приміщення та закуплено інвентар, меблі і обладнання. На сьогодні цей клуб є повністю готовим для експлуатації, проте через пандемію коронавірусу він ще не приймає дітей. Відкриття клубу заплановане на вересень цього року.

Загалом у мережі дитячих клубів Львова працює 40 клубів і діє 81 гурток, які охоплюють 4000 дітей.

Його відкриють для відвідування у вересні через пандемію коронавірусу.

Share.