У Львові не будуть створювати нових смуг для громадського транспорту

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові, у зв’язку з великим автомобільним навантаженням, не будуть створювати нових виділених смуг для громадського транспорту.  Смугу громадського транспорту на Стрийській незабаром скасують.

Про це повідомив ZAXID.NET.

Як розповів начальник управління транспорту ЛМР Орест Олеськів, незабаром міська комісія з безпеки дорожнього руху скасує виділену смугу для громадського транспорту на вул. Стрийській у зв’язку із великим згромадженням приватного транспорту.

«Минулого тижня ми мали виїзд на місце і розглядали це питання. Там не дуже добре був зроблений проект, його треба буде відповідно скоригувати. На перехресті з автовокзалом є тільки одна смуга прямо і одна ліворуч і тому утворюється так зване пляшкове горло», – пояснив Олеськів.

Стрийська. Фото: Варта-1

Мер міста Андрій Садовий у свою чергу заявив, що наразі на вулицях Львова не будуть облаштовувати нові виділені смуги взагалі.

«Щодо смуги громадського руху на вулиці Стрийській, то тут відбулась нескоординована дія в районній адміністрації. Колись ми прийняли відповідне рішення, просто зараз його не варто було реалізовувати. Потрібно звертати увагу на поточну ситуацію. Там, де ми вже маємо смуги транспорту, там хай вони і залишаються, але зараз більше робити не потрібно. Коли у нас з’явиться більше одиниць транспорту і запустимо нормальну роботу перевізників (в тому числі і по області), можна буде щось корегувати. Сьогодні люди з області їдуть на роботу до Львова легковим транспортом. Це створює шалене навантаження», – сказав під час ранкового ефіру на радіо «Львівська хвиля» Андрій Садовий.

Нагадаємо, нещодавно у Львові ліквідували смугу для громадського транспорту на вул. Липинського. А виділену смугу на вул. Стрийській облаштували у травні.