Вівторок, 9 Серпня

У Львові налічується 317 компаній, які працюють у сфері ІТ

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У Львові станом на кінець 2018 року 21 тисяча людей працювала в індустрії ІТ, де налічувалось 317 компаній.

Про це 23 лютого під час Ради регіонального розвитку у Львові повідомив СЕО Львівського ІТ Кластеру Степан Веселовський, – пише прес-служба Львівської ОДА, передає  westnews.info.

«Найбільші галузі, в яких зростають чи використовуються ІТ-технології  – фінанси, медіа та виробництво. Це три основні галузі у світі, які домінують. ІТ індустрія і її більше проникнення може збільшити вартість ринку різних індустрій на 2,2 трильйони доларів у світовому контексті», – зазначив Степан Веселовський.

Окрім того, він наголосив на позитивній динаміці зростання потиту на ІТ як у світі, так і в Україні зокрема.

«Для Львова економічний ефект від діяльності ІТ-індустрії – це майже мільярд доларів. Один експортний долар, який приходить сюди, робить приблизно три оберти в економіці. Одне місце в ІТ-індустрії створює 3,1 робочих місця в інших індустріях», – розповів Степан Веселовський.

Окрім того, він зазначив, що у Львові станом на кінець 2018 року 21 тисяча людей працюють в індустрії ІТ.

«Попри те, 53 тисячі людей у нашому місті мають робочі місця завдяки присутності цієї індустрії. У Львові налічується 317 компаній, які працюють у цій сфері», – резюмував СЕО Львівського ІТ Кластеру.

Відтак, за його словами, ІТ здійснює найбільший вплив на такі бізнес-середовища:  будівництво, автомобільна галузь, авіаперевезення, медицина страхування, а також ресторанний бізнес.

Share.