У Львові на приватне подвір’я забіг поранений лось

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У понеділок, 3 червня, мешканці вул. Луцької на околиці Львова виявили на своєму подвір’ї пораненого лося. Про незвичайний випадок повідомили журналісти «UA: Львів», передає Zaxid.net.

За словами місцевих мешканців, тварина потрапила до них на подвір’я вранці близько 7:00.

«Зранку я почув якийсь гуркіт. Вийшов і побачив, що лось на городі стоїть. Поранений. Я відчинив браму, щоб він вийшов, але він стояв на місці весь в крові. Напевно, коли перестрибував через паркан, то поранився», – розповів Станіслав Овчаренко – господар подвір’я, на яке забігла тварина.

Чоловік разом із сусідами звернулися на «Гарячу лінію міста» і до поліції. За декілька хвилин лось помер від отриманих ран. Щоб забрати тіло тварини з подвір’я довелося демонтувати частину паркана.

Тіло загиблої тварини забрали для утилізації (фото UA: Львів)

У Львові раніше вже траплялися випадки появи лосів на території міської забудови. Зокрема, у 2013 році лося помітили у районі вулиці Варшавської.

«Декілька тижнів тому до нас зверталися мешканці Залізничного району, які помітили лося в себе на подвір’ї. Це північно-західна околиця Львова, що межує з Яворівським районом, де великі лісові масиви. Під час зустрічі з лосем потрібно поводитися спокійно і дати можливість тварині піти», – розповів директор Львівського еколого-натуралістичного центру Ігор Антахович.

У 2018 році львів’яни неодноразово повідомляли про появу лисиць та інших диких тварин на вулицях міста.