Понеділок, 26 Лютого

У Львові на місці незаконного МАФу висадили квітник

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На місці демонтованого незаконного МАФу на розі вул. Пасічній — Медової Печери висадили квітник.

Зазначимо, що МАФ за цією адресою кілька років стояв незаконно. Не маючи жодних дозволів та не сплачуючи податків. Відповідно, кіоск не потрапив у комплексну схему розміщення тимчасових споруд Львова. І 15 травня виконком проголосував за його демонтаж.

Проте особа, що називала себе представником власників тимчасової споруди, тривалий час перешкоджала демонтажним роботам. Навіть було викрадення болгарки та ключів від генератора.

Однак кіоск демонтовано. Тепер на звільненій ділянці висадили квітник. Власне земельна ділянка на розі вулиці Пасічної та Медової Печери входить до меж скверу «Медова Печера».

Він був у переліку зелених зон Личаківського району давно. Та через цей кіоск на сесії не могли ухвалою затвердити межі цього скверу. А відповідно до проєкту, площа зеленого острівця буде 0,20 га.

Нагадаємо, що усі тимчасові споруди, які не внесено у комплексу схему і не мають відповідних дозвільних документів, підлягають демонтажу. Загалом таких у місті близько 300. Близько 20 з них вже демонтували.