Неділя, 14 Квітня

У Львові лікарі тубдиспансеру влаштували владі “коридор ганьби” через медреформу

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Медики протитуберкульозного диспансеру у Львові влаштували “коридор ганьби” для чиновників через другий етап медичної реформи, через яку вони можуть залишитися без роботи. Про це повідомляє Соцпортал з посиланням на Facebook однієї зі співробітниць медустанови Світлани Косик.

“Ми вибирали вас не для того, щоб ви позбавляли нас наших робочих місць. Ми наймали вас за бюджетні кошти не для того, щоб ви отримували мільйонні зарплати та багатотисячні премії, а нам не виплачували навіть наші мізерні заробітні плати. Ви служите українським людям та позбавляєте їх права на гідну медичну службу. Позбавляти права вибору лікаря і лікувального закладу”, – йдеться в ролику.

За словами медиків, амбулаторію закриють за рішенням Львівської обласної ради № 874 від 10.09.2019 року, що призведе до звільнення 204 особи.

“Цим рішенням передбачається ліквідація нашої установи з масовим вивільненням працівників шляхом приєднання до КНП ЛОР Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр (Центрі легеневого здоров’я)”, – відзначають співробітники медустанови.

Крім того, лікарі нагадали, що дитячого відділення вже немає, а дітям доводиться перебувати в стаціонарні відділення для дорослих, в яких “лікуються хворі з бактеріовиділенням, з широкою лікарською стійкістю, і пацієнти з поєднанням ТБ / ВІЛ інфекцією, що представляє реальну загрозу для дітей “. При цьому зазначено, що у дітей немає умов для навчання і прогулянок на свіжому повітрі.

«У дітей немає умов для навчання, прогулянок на свіжому повітрі. Приміщення ж нашого стаціонарного дитячого відділення планується продати, оскільки воно розташоване в сосновому лісі на околиці міста на території площею 7,18 гектарів. На нашу думку, саме з метою реалізації цього об’єкта і затіяно так звану реформу протитуберкульозної служби в у Львові», – заявляє колектив.

Львівські фтизіатри підтримують усю психіатричну службу України-ні РУЙНАЦІЇ!!!

Gepostet von Svetlana Kosik am Dienstag, 19. Mai 2020